ādas kopšana

Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešama ātra, vai pilnīga kopšana, Dermalogica profesionālie ādas pakalpojumi ir pilnībā pielāgoti jūsu ādas vajadzībām.


Face Mapping® ādas analīze

Cik labi tu zini savu ādu?

Mūsu, piecu minūšu visaptverošais ādas analīzes pakalpojums palīdzēs noteikt ādas tipu un stāvokli, kā arī ļaus mūsu ekspertiem ieteikt tev piemērotāko, personīgās ādas kopšanas režīmu.

Face Mapping_woman

SkinBar® nodarbības

Vēlaties uzzināt, kā iegūt vislabāko no jūsu ādas kopšanas?

Pievienojies mūsu Skin bar nodarbībām, lai iegūtu personalizētus padomus, kas atbilst jūsu dzīvesveidam, un palīdz maksimizēt ikdienas ādas kopšanas režīmu.

dermalogica

FaceFit® procedūra

Trūkst laika?

Sakārto ādas veselību ar mūsu, 10 minūšu ilgo, ekspress procedūru. Izmantojot profesionāla līmeņa produktus, šī procedūra ir ideāli piemērota ātrai, ādas kopšanas līdzekļu saņemšanai, lai palielinātu jūsu sejas ādas mirdzumu. Lieliski piemērota, pirms īpaša pasākuma vai arī, ja vēlaties piedot ādai starojumu.

drīzumā

dermalogica

ProSkin30® procedūra

Vēlies procedūru ar spēcīgāku iedarbību?

Mūsu intensīvo, 30 minūšu procedūru ir izstrādājuši mūsu eksperti tieši jums un jūsu aktuālajām ādas rūpēm.

Šis īpašais pakalpojums apvieno galvenos, profesionālās eksfoliācijas un seruma posmus, ar rezultātu pastiprinošām tehnoloģijām, piemēram, ultraskaņu un mikroviļņu, lai nodrošinātu ādu ar redzamiem rezultātiem. Piedzīvo gaišāku un veselīgāku ādu.

*Ierīču izmantošana nav obligāta

saloni

dermalogica

ProSkin60® procedūra

Vai vēlies labāko ādu, kāda jums jebkad ir bijusi?

Mūsu galvenā 60 minūšu procedūra ir pielāgota, lai mērķtiecīgi darbotos uz visām jūsu ādas vajadzībām, atstājot to mirdzošu un starojošu.

Tajā iekļauts Hydra Dermabrasion pīlings, lai uzlabotu ādas tekstūru un tonusu, LED gaismas terapija – kolagēna ražošanas pastiprināšanai un, augsti attīstīti, profesionāla līmeņa aktīvās vielas dziļākai ārstēšanai.

Piedzīvo spēcīgus rezultātus relaksējošā vidē.

*Ierīču izmantošana nav obligāta

saloni

dermalogica

Pro Power Peel30 ® procedūra

Meklē profesionālu pīlingu pieredzi?

Mūsu jaunais Pro Power Peel piedāvā jaunu pīlingu pieredzi. Pro Power Peel kolekcija, kas ir mūsu visstiprākie un ātrākie pīlingi, piedāvā pilnu pīlingu komplektu, ieskaitot alfa hidroksi skābes (AHA) un beta hidroksi skābes (BHA). Šajā ātrajā, 30 minūšu procedūrā, jūsu kosmētiķis izveidos jūsu ādai pielāgotu pīlingu, lai uzreiz atjaunotu un atsvaidzinātu ādu. Izmantojot trīs dažādu skābju unikālo sistēmu dziļam pīlingam, tas būs ideāli piemērots smalko līniju un grumbu novēršanai, nevienmērīgai pigmentācijai vai izsitumiem.

drīzumā

dermalogica

Pro Power Peel60 ® procedūra

Vēlies izjust ādu pārveidojošu procedūru? Šī efektīvā un pielāgotā 60 minūšu procedūra apvieno mūsu Pro Power Peel 30 procedūras priekšrocības ar papildus progresīvām metodēm un tehnoloģijām. Pīlinga rezultātus uzlabo, papildus dziļākas ādas apstrādes process, kas ietver aktīvu IonActive serumu™, pielāgotu masku, LED gaismas terapiju un relaksējošu masāžu, lai nodrošinātu jūsu ādai gludumu un starojumu. Šāda pieredze jums būs pirmo reizi.

*Ierīču izmantošana nav obligāta

drīzumā

dermalogica