Iegūsti iekšēju piekļuvi Dermalogica rīkiem, zināšanām un kompetencei ādas kopšanas jomā no mūsu ekspertiem.

pro skin spēks

Dermalogica cilts veido ādas kopšanas nozares talantīgākos cilvēkus visā pasaulē. Tas ir acīmredzams katrā produktā, katrā klasē, kurā mēs mācām. Kā ciltij, mūsu mērķis ir apvienot nozares labākos prātus, lai kļūtu par pasaulē atzītāko ādas veselības sistēmu. Mēs ar degsmi vēlamies ieguldīt savos darbiniekos, izglītot, sākot no ādas veselības stāvokļa un beidzot ar līderības iemaņu apgūšanu.

Pieredze, kas iegūta, izmantojot Dermalogica, palīdzēs jums augt gan kā profesionālim, gan kā indivīdam. Mūsu darbinieki ir kā aizrautīga komanda, kas nodarbojas ar ādas kopšanu un mācīšanos.

Neviena diena nav vienāda, jo mēs pastāvīgi strādājam pie jaunu produktu sistēmām, procedūrām, pasākumiem, mārketinga iespējām un citām inovācijām! Mēs meklējam aizrautīgus, zinošus un talantīgus cilvēkus, kas pievienotos mums šajā ceļojumā. Neatkarīgi no tā, kādus talantus, prasmes vai kompetences jūs varat likt galdā, jums šeit ir svarīga vieta, un mēs esam gatavi uzklausīt jūsu teikto.

dermalogica

Jūsu personas dati tiks izmantoti, lai atbalstītu jūsu pieredzi šajā vietnē, lai pārvaldītu piekļuvi jūsu kontam un citiem mērķiem, kas aprakstīti mūsu privātuma politika.