sīkdatņu politika

Kas ir sīkdatne (angļu val.cookie)?

Tāpat kā daudzi citi, Dermalogica izmanto teksta failus, kurus sauc par sīkdatnēm, lai palīdzētu mums attīstīt vietni un nodrošinātu vislabāko lietotāju pieredzi. Sīkfails ir neliels teksta fails, ko tīmekļa serveris nosūta lietotāja tīmekļa pārlūkprogrammai, kurš pēc tam tiek saglabāts lietotāja datora cietajā diskā. Sīkdatnes pašas nelasa un neizplata informāciju no lietotāja ierīces internetā.

Sīkdatnes nepieciešamas, lai izpildītu galvenos vietnes mērķus

Šīs sīkdatnes ir būtiskas, lai lietotājam būtu pieeja šajā vietnē piedāvātiem, uz klientu orientētiem pakalpojumiem, kā arī izmantot dažas funkcijas, piemēram, piekļuvi drošām zonām. Bez šīm sīkdatnēm nebūtu iespējami tādi vēlamie pakalpojumi kā, maksājuma veidi, droša konta pieteikšana un citi bonusi, kas saistīti ar klienta konta izveidošanu. Šīs sīkdatnes ir svarīgas arī tāpēc, lai klients saņemtu uz atrašanās vietu balstītu informāciju par produktiem, piegādes informāciju utt.

Funkcionalitātes un veiktspējas sīkdatnes

Šīs sīkdatnes atbalsta mūsu vietnes darbību un funkcionalitāti, taču tās nav būtiskas vietnes darbībai. Ar šo sīkdatņu palīdzību, vietne identificē lietotāju un, (ja vēlas) atceras klienta pieteikšanās datus, ļaujot noteiktā laika posmā glabāt iepirkumu grozam pievienotos produktus utt.

Funkcionalitātes un veiktspējas sīkdatnes

Analītika

Dermalogica.lv izmanto plaši pielietotu Google analītikas programmatūru, lai izmērītu vietņu datplūsmu un kartes uzvedības modeļus. Iegūtie dati palīdz mums labāk izprast apmeklētāju uzvedību tiešsaistes veikalā un dod mums iespēju piedāvāt lietotājam labākos tehniskos risinājumus. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas tikai statistikas vākšanas nolūkiem un neidentificē atsevišķus apmeklētājus.

Trešās puses / reklāma un sociālie mediji

Dermalogica.lv vietne izmanto vairākus, uzticamus, trešo pušu sīkdatus. Tas ļauj lietotājam koplietot lapas sociālajos tīklos un parādīt personalizētu un atbilstošu reklāmu. Tādējādi šie sīkdati ļauj reklāmas parādīt, piemēram, dažādās Google un Google partneruzņēmumu platformās. Šo sīkdatņu izmantošana nav saistīta ar personas datu apstrādi.

Kā ierobežot vai izdzēst sīkdatņu izmantošanu?

Vairumā gadījumu, ir iespējams konfigurēt vietnes pārlūku, lai ierobežotu vai apturētu sīkdatņu izmantošanu. Visas modernās tīmekļa pārlūkprogrammas ļauj optimizēt sīkdatu iestatījumus. Tomēr ir vērts atcerēties, ka sīkdatņu izmantošanas ierobežošana galvenajiem tīmekļa vietnes mērķiem var ietekmēt lietotāju pieredzi un / vai pakalpojumu iespējas, kuras mēs piedāvājam tiešsaistes veikalā.