piegāde

 

Ja pasūtītās preces nevar nosūtīt 5 darba dienu laikā, Kivilaine klientu atbalsts vienojas par piemērotu piegādes laiku ar Pircēju.

Transporta pakalpojumu cenas ir norādītas izrakstīšanās lapā.

DPD PICKUP 

DPD sūtījumu piegādes un izsūtīšanas tīkls sastāv no sūtījumu saņemšanas punktiem un termināliem. Saņemiet savu pasūtījumu Jums ērtākajā sūtījumu saņemšanas punktā. Pasūtījumi, kas tiek veikti darba dienās (Pirmdien – Piektdien) līdz plkst. 12:00, tiks izsūtīti tajā pašā dienā. Pasūtījumi, kas tiek veikti piektdienas pēcpusdienā (pēc plkst. 12:00), brīvdienās vai svētku dienās, tiks izsūtīti nākamajā darba dienā. Jūs sagaidīsiet savu sūtījumu 2-4 darba dienu laikā.

DPD sūtījumu punktu un terminālu atrašanās vietas

DPD KURSS

Kurjers piegādā paku no pirmdienas līdz sestdienai pircējam izdevīgā laikā (9.00-17.00 vai 17.00-21.00). Parasti iepakojums nonāk pie klienta 2-3 darba dienu laikā. Precīzs sūtījuma ierašanās laiks pircējam tiks nosūtīts ar īsziņu pakas piegādes dienas rītā. Kurjers piezvana pircējam vairāk nekā 15 minūtes pirms ierašanās. Pēc DPD teiktā, paku piegādes precizitāte ar DPD kurjerpastu ir +/- 30 minūtes. Ja paku nevar pirmo reizi nodot pircējam, vajadzības gadījumā kurjers vienojas par otro reizi.