Dermalogica ir vadošais, ādas kopšanas zīmols pasaulē – kuru lieto, kuram uzticas, un iesaka profesionāli kosmētiķi

 

Mēs esam profesionālas kvalitātes ādas kopšanas zīmols ar padziļinātām zināšanām. Drošība un efektivitāte ir galvenās, mūsu produktu attīstības prioritātes. Lai nodrošinātu uzticamību, mēs uzskaitām visas sastāvdaļas uz iepakojuma, kuras izmantojam.

Mēs nesekojam tendencēm un nenodarbojamies ar viltībām. Mēs strādājam cieši ar ādas kopšanas terapeitiem no visas pasaules, lai radītu produktus un pakalpojumus, kas sniedz reālus rezultātus.

Kā Dermalogica izplatītājs, Kivilaine ir jūsu profesionālais partneris skaistumkopšanas pasaulē. Kivilaine ir viens no lielākajiem, profesionālu un augstas kvalitātes skaistumkopšanas zīmolu importētājiem Igaunijā, Latvijā, Lietuvā un Somijā, un vairāk nekā 25 gadus uzskatām, ka mūsu panākumu pamatā ir spēcīga komunikācija ar sadarbības partneriem, un ilgstošs ieguldījums, nodrošinot ar vislabākās kvalitātes zīmoliem. Mums ir vairāk nekā ceturtdaļgadsimta pieredze skaistumkopšanas pakalpojumu pasaulē, un mums ir personīgas attiecības ar klientiem. Izmantojiet mūsu pieredzi, lai tā strādātu jūsu labā, sākot ar salona izveidi un beidzot ar piemērotu mēbeļu un produktu izvēli. Sekojiet līdzi semināriem un sekojiet līdzi jaunākajām tendencēm skaistumkopšanas pasaulē. Vienkārši koncentrējieties uz to, kur esi spēcīgs, un visu pārējo atstāj mums: sākot ar finansējuma atrašanu jūsu sapņiem un beidzot ar ikdienas kopšanu.

 

Jane Wurwand Approved Headshot

Vispirms ir izglītība

Dermalogica stāsts sākas 1986. gadā. Rūpniecības pārmaiņu spēks sākās Losandželosā, ap 1983. gadu, un tas deva reālus rezultātus.

Pateicoties produktiem, izglītībai un ādas kopšanai, Dermalogica, vairāk nekā 30 gadus, ir pierādījis savu profesionalitāti, nodrošinot vislabāko ādas veselību.

Nominācijas ieguvušie produkti ir izgatavoti no ādu sensibilizējošām sastāvdaļām. Turpinājumā – profesionāli izstrādāta Face Mapping® – personīgā ādas analīzi. Kā rezultātā tiek iegūta veselīga āda. Vairs nav jāgaida – Dermalogica palīdzēs jums no jauna noteikt jūsu ādas veselību.

lasīt mūsu stāstu

Face Mapping_woman_selfie_with zones

Face mapping ādas analīze

Cik labi tu pazīsti savu ādu?

Mūsu, piecu minūšu visaptverošais ādas analīzes pakalpojums palīdzēs jums noteikt jūsu ādas tipu un stāvokli, kā arī ļauj mūsu ekspertiem ieteikt jums piemērotāko, personīgās ādas kopšanas režīmu.

 

dermalogica

Tīrs, vegāns, ilgtspējīgs, bez nežēlības, nesatur glutēnu

uzzināt vairāk

CLEARSTART_GROUP FACES

Pievienojies facebook ādas kopšanas grupai.

Sazinies ar līdzīgi domājošiem ādas kopšanas mīļotājiem un profesionāļiem no Dermalogica.

pievienoties šeit

PST Mila and PST Erin

Tērzēt ar kosmētiķi

Sazināties ar kosmētiķi vēl nekad nav bijis tik vienkārši. Satikties veikalā vai tērzēt tiešsaistē, lai uzzinātu, kā jūs varat sasniegt veselīgu ādu.

uzzināt vairāk: info@dermalogica.lv

Brighten and Smooth Skin Bar Lesson - product application

Mācīties no profesionāļa

Mācības notiek sesijā, un jums nav jāver vaļā grāmata. Apmeklējiet kursus par dažādām tēmām, sākot ar pieaugušo akni, par ādas kopšanas mixoloģiju un vēl vairāk, tas viss Dermalogica meistarklasē.

drīzumā