Consumer Brand Campaign Deck

Kad Dermalogica satiekas ar ādu, ādas veselība no jauna tiek pārveidota. Dermalogica ir galvenā kosmētiķu izvēle.

Vispirms ir izglītība

Kamēr Dermalogica stāsts sākas 1986. gadā, pārmaiņas nozarē sākās Losandželosā, ap 1983. gadu. Jane Wurwand, Apvienotās Karalistes apmācīta ādas terapeite, kas ir jauns Amerikas “estētiķu” nozarē, atzina, ka tālākizglītības par ādas un ķermeņa terapiju Amerikas Savienotajās Valstīs praktiski nav. Lai arī viņas apmācības bija visaptverošas un nopietnas, ASV studenti ienāca licencētajā nozarē nepietiekami apmācīti, un vēl ļaunāk – nepietiekami cienīti.

Jane lika savu izglītību darbībā, atverot nelielu klasi Marina del Rey, Kalifornijā, ar nosaukumu The International Dermal Institute (IDI). Viņa uzaicināja licencētus ādas terapeitus iesaistīties nozīmīgajās pēcdiploma apmācībās, kas ir svarīgas, lai ādas terapeitus padarītu konkurētspējīgus biznesā. Mūsdienās IDI tiek uzskatīts par starptautisko zelta standartu, pēcdiploma ādas un ķermeņa terapijas apmācībām, 37 vietās visā pasaulē.

Jane Wurwand Approved Headshot

Dzima Dermalogica

Mācot IDI, nepagāja ilgs laiks, līdz Jane saprata, ka neviena produktu līnija nenodrošina viņas pārliecību par ādas veselību pretstatā “skaistumam”, tāpēc viņa izstrādāja savu. Un 1986. gadā radās Dermalogica. Vīzija bija skaidra – produktu līnija, kurā nav izplatītu kairinātāju un sastāvdaļu, kas varētu izraisīt izsitumus (ieskaitot lanolīnu, denaturētu alkoholu, minerāleļļu, mākslīgās krāsvielas un smaržvielas), bet, lai uzlabotu ādas veselību, un tā būs pieejama tikai pie kvalificētiem ādas kopšanas speciālistiem, kuri ir apmācīti Starptautiskajā Dermas institūtā.

Masque Forms with Shadow

Mēs neesam izskatīgi

(Vai skaisti. Vai lutinoši. Vai grezni). Mēs esam ieinteresēti virzīt jūs uz jauna līmeņa ādas veselību! Iespējams, mūsu iepakojums nav paredzēts krāsu saskaņošanai ar jūsu vannas istabu, tomēr, jūs vienmēr varat būt pārliecināts, ka mēs izmantojam sastāvdaļas, kuras strādā. Mums uzticas ādas kopšanas profesionāļi visā pasaulē, kuri katru dienu lieto mūsu produktus, jo viņi redz rezultātus.

Professional-Grade Skin Care For Life