kas ir divkāršā sejas attīrīšana

Mūsdienās, vairums cilvēku visā pasaulē staigā ar netīru sejas ādu. Tiešām netīru.

Kas notiek, kad āda tiek attīrīta?

Parasti mēs lietojam sejas attīrīšanas produktu uz gēla bāzes veidotus, putojošus vai pieniņa attīrītājus. Visi satur aktīvas vielas (vai virsmaktīvas vielas), kas nodrošina primāro attīrīšanas iedarbību. Sākotnējā attīrīšanas laikā virsmaktīvās vielas emulģē taukus vai lipīdu atliekas, piemēram, sebumu, kosmētiku, apkārtējās vides ogļūdeņražus un saules aizsarglīdzekļus, ļaujot tiem izšķīst skalošanas ūdenī. Tikmēr attīrītāja daļa, kas ir uz ūdens bāzes, izšķīdina ūdenī šķīstošus gružus, proti, sviedrus un dažus vides piesārņotājus.

Double Cleanse on White Shelf

Ņemot vērā materiāla daudzumu, kas potenciāli uzkrājas uz ādas, šī sākotnējā tīrīšana noņem tikai virspusējos gružus un noteikti nav piemērota rūpīgai attīrīšanai. Nav nepieciešams ķerties klāt pie poru attīrošām sloksnēm. Vienkārša, Divkārša attīrīšana, no ādas rūpīgi notīrīs eļļas un netīrumus.

Vērts padomāt: Ja ādu, divreiz attīra ar attīrīšanas līdzekli uz ūdens bāzes, joprojām, uz ādas var būt palikušas dažas, eļļā šķīstošas vielas – it īpaši, ja tiek attīrīta taukaina āda. Bet, ja Divkāršo attīrīšanu sāk ar eļļas bāzes attīrītāju, jūs iegūsiet labākus rezultātus.

Kāpēc attīrīt ar eļļu?

Ķīmijā teikts, ka līdzīgs piesaista līdzīgu. Attīrītāji, kas formulēti uz augu eļļām (Burža sēklu, Kukui riekstu, aprikožu kauliņu utt.), var labāk izkausēt uz eļļas bāzētus gružus; eļļas molekulas savienojas viena ar otru, atšķirībā no ūdens molekulām attīrīšanas līdzeklī, kura pamatā nav eļļas. Šīs eļļas emulģē, pievienojot ūdeni, lai iekapsulētu un noņemtu iesprostotos gružus, ļaujot otrajam attīrīšanas līdzeklim iekļūt vēl vairāk nekā iepriekš – nepadarot ādu pārāk sausu vai savilktu.

Rekomendējam: PreCleanse Balm

PreCleanse Balm Product Form Swatch