mīti par taukainu ādu

Netrūkst mītu, kad runa iet par taukainu ādu. Uzziniet faktus, lai padziļinātu izpratni par to, kā kontrolēt sebumu.

Mīts nr.1: Sebumu var kontrolēt, notīrot ādu ar spēcīgi sausinošu sastāvdaļu kā alkohols.

NEPATIESS. Aktīva ādas sebuma attīrīšana, faktiski var izraisīt sebuma pārprodukciju. Kāpēc? Tāpēc, ka āda mēģina kompensēt un aizstāt zaudēto! Tie, kas attīra taukainu ādu ar produktiem, kuru pamatā ir alkohols, bieži saskaras ar dehidrētu, kairinātu, sensibilizētu ādu.

Mīts nr.2: Sauļošanās aizsargkrēmi palielina sebuma ražošanu.

NEPATIESS. Pārrunājiet ar savu profesionālo kosmētiķi par jaunām, izsmalcinātām formulām, kas neaizsprosto poras un pat satur sebumu absorbējošus mikrosūklīšus, lai nodrošinātu vislabāko aizsardzību pret sauli un ādas kopšanas ieguvumiem.

Mīts nr.3: Neliela saules iedarbība ir ideāli piemērota, lai sausinātu ādu.

NEPATIESS. Saules iedarbība nekad nenāk par labu ādai. Lai arī var šķist, ka saule nodrošina īslaicīgu “sausināšanas” efektu, tauku dziedzeri var sākt ražot vairāk, lai aizstātu zaudēto sebumu. Kā rezultātā: uz āda virsmas var būt vairāk sebuma nekā iepriekš.

Mīts nr.4: Nekas nevar palīdzēt kotrolēt taukainu ādu.

NEPATIESS. Nepadodies! Taukainas ādas stāvoklis ir tāds pats ādas stāvoklis kā citi, un ar to var strādāt. Sazinies ar profesionālo ādas kosmētiķi, kurš var izanalizēt tavu ādu, nodrošinot pareizu diagnozi, produktu režīmu un dzīvesveida izmaiņas, lai kontrolētu ādu.