bt-analyze® – skin identification

65,88

Izmantojot modernu tehnoloģiju un izsmalcinātu sensoru, bt-analyze aprēķina mitruma līmeni uz ādas vairākās sejas zonās, lai skaidri definētu katras zonas vajadzības. Katrs lasījums tiek saglabāts un parādīts viedajā LCD ekrānā, lai to varētu dokumentēt analīzes beigās. Šis rīks sniedz ātras norādes, lai dalītos ar klientiem, un sākas process, kas ļauj viņiem kļūt par aktīviem dalībniekiem, kas izprot savu ādu, un vajadzības pēc īpašiem produktiem un pakalpojumiem, lai sasniegtu savus mērķus. Bt-analyze jāizmanto pirms un pēc katra pakalpojuma, lai fiksētu veiktos uzlabojumus un atzīmētu nepieciešamās modifikācijas.

Ir noliktavā

Papildu informācija

Lietošanas instrukcijas Iespējas: Kompakts. Sver ap 141 gr. Akumulators, bezvada. Plašs mitruma sensors. Precīzi mērījumi. Viegli saskatām LCD displejs ar 7 atmiņas mērīšanas funkcijām. Aizsargvāciņš. Viegli dezinficējamas ar dezinfekcijas salvetēm. Lieliski iederas bt-techbelt®. Caurspīdīga silikona aizsargājošā āda.
Papildus informācija Iespējas: Kompakts. Sver ap 141 gr. Akumulators, bezvada. Plašs mitruma sensors. Precīzi mērījumi. Viegli saskatām LCD displejs ar 7 atmiņas mērīšanas funkcijām. Aizsargvāciņš. Viegli dezinficējamas ar dezinfekcijas salvetēm. Lieliski iederas bt-techbelt®. Caurspīdīga silikona aizsargājošā āda.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “bt-analyze® – skin identification”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *