bt-sonic® – microsonic cleansing brush

62,22

Spēcīga un pārnēsājama mikroskaņas tīrīšanas birste ir ideāli piemērota lietošanai gan mājās, gan profesionālajos salonos. Ūdensizturīga un izstrādāta ikdienas lietošanai, tās ergonomiskā forma ir ērta rokām, savukārt trīsstūrveida tīrīšanas galva ir pilnīga un maiga jūsu ādai, jo pretmikrobu un antibakteriālie Azul silikona sariņi attīra vietas, kur citas birstes vienkārši nespēj tikt. Bt-sonic ir jautri izmantot, nodrošinot profesionālu tīrīšanu tikai 2 minūtēs un ļaujot jūsu ādai justies gludai un mirdzošai. Blāvas dienas ir beigušās.

Ir noliktavā

Papildu informācija

Lietošanas instrukcijas Iespējas: IPX6 ūdensizturīgs: Augstākais ūdens izturības līmenis, ko var sasniegt. Par 45% vairāk ūdens izturīgs nekā iepriekš. Viegls un kompakts ātrai un efektīvai tīrīšanai. Var izmantot dušā Apbalvojumi. Darbina 2 AAA baterijas (iekļautas). Kompakts un veikls: 1.5” w x 7.1” h. Augstas veiktspējas taustes poga. Svars: 80 gr.
Papildus informācija Iespējas: IPX6 ūdensizturīgs: Augstākais ūdens izturības līmenis, ko var sasniegt. Par 45% vairāk ūdens izturīgs nekā iepriekš. Viegls un kompakts ātrai un efektīvai tīrīšanai. Var izmantot dušā Apbalvojumi. Darbina 2 AAA baterijas (iekļautas). Kompakts un veikls: 1.5” w x 7.1” h. Augstas veiktspējas taustes poga. Svars: 80 gr.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “bt-sonic® – microsonic cleansing brush”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *