Dermalogica biolumin-c brightening trio

110,00

Trīskāršās iedarbības režīms ar ļoti stabilu, biopieejamu C vitamīna kompleksu padara ādu gaišāku, redzami nostiprina un mitrina ādu. Pievienojiet savai ikdienas ādas kopšanas rutīnai pilna izmēra BioLumin-C serumu, bonusā BioLumin-C serumu acīm un JAUNO BioLumin-C gēla mitrinātāju.

Ir noliktavā

SKU: 300983 Kategorijas:

Papildu informācija

Daudzums

1 tk

Efekta apraksts BioLumin-C Eye Serum gaišina acu zonu ar pastiprinošu C vitamīnu. BioLumin-C Serum attīra un samazina nelīdzsvarotu pigmentāciju. BioLumin-C Gel Moisturizer paspilgtina ādas izskatu gan tūlītēji, gan iedarbojoties ilgstoši.
Papildus informācija BioLumin-C Serum 30ml.BioLumin-C Gel Moisturizer 15ml.BioLumin-C Eye Serum 6ml.
Lietošanas instrukcijas BioLumin-C Serum: Pēc tonika vienu pilienu uzklāt uz sejas un kakla, rītā un vakarā. Turpināt ar ikdienas krēmu. BioLumin-C Eye Serum: Uzklāt ap acu zonu no rīta un vakarā. Sargāt no iekļūšanas acīs. BioLumin-C Gel Moisturizer: Pēc attīrīšanas un tonika, uzklāt vieglām, augšupejošām kustībām, uz sejas un kakla zonas, no rīta un vakarā. Ļaut vienu minūti iesūkties. Dienas laikā uzklāt SPF.
Sastāvs ENG: See individual product pages. LV: sastāvdaļas Skatīt individuālo produktu lapās. EST: Vaata individuaalselt toote lehelt. LT: Žr. atskirų produktų aprašymus.RUS: Информация находится на продукции.
Lietotājs Unisex

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Dermalogica biolumin-c brightening trio”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *

Related products