4 pazīmes, ka jūsu āda ir nogurusi – un kā tās novērst

Kad esat noguris, tas parādās uz jūsu ādas. To var mainīt šādi.

Vai ir bijušas naktis, kad esat grozījies no vieniem sāniem uz otriem vai, nospiedis modinātāju un domājis: “Vai vispār gulēju?”. Tas ir izskats, pēc slikti gulētas nakts. Lielākajai daļai tie ir tumšie loki zem acīm, bet, kad cilvēks ir noguris, tas ietekmē ne tikai mūsu ķermeni, bet arī ādu.

Nogurusi āda ir smaga, lai to vēl nosegtu. Tāpēc, mēs iesakām to reāli ārstēt, nevis uzvilkt korektoru (grims, faktiski, var pagarināt problēmu un neļaut ādai atgūties). Neatkarīgi no tā, vai ciešat no hroniska miega trūkuma vai tikai vienas nemierīgas nakts, ir veidi, kā apkarot četras, nogurušas ādas pazīmes.

wrinkles

tumšie loki

Neskatoties uz dzirdēto, tumšā pigmentācija zem acīm nekļūst tumšāka, kad esat noguris; tā vienkārši izskatās tumšāka, jo virs tās esošā āda ir dehidrēta, ļaujot parādīties tumšajiem “apļiem”. Pretoties vēlmei tos vienkārši nosegt; tā vietā dzeriet daudz ūdens un uzklājiet ādu gaišinošu produktu, kā Stress Positive Eye Life, kas ir īpaši izstrādāts, lai atjaunotu mirdzumu un mitrumu šai delikātajai zonai zem acīm.

tūska

Nogurusi āda saglabā ūdeni netālu no acīm, cenšoties palikt hidratēta, kas noved pie tā, ka jums ir miega trūkums. Pietūkušas acis? Vēsa komprese var mazināt, un jūs varat lietot Stress Positive Eye Lift, lai gaišinātu un mazinātu tūsku.

smalkās līnijas

Tāpat kā tumšie loki, smalkās līnijas rodas no dehidratācijas, ko jūsu āda pārcieš, kad miega trūkuma rezultātā samazinās tās pH. Nogurušajās dienās, izkāpjot no gultas, lietojiet kvalitatīvus krēmus uz sejas un ķermeņa. Pirms iešanas gulēt, lietojiet nakts krēmu, piemēram, Sound Sleep Cocoon; pievienotais mitrums padarīs smalkās līnijas mazāk acīmredzamas, un kustību aktivizētās ēteriskās eļļas palīdzēs atgūt tik ļoti nepieciešamo atpūtu.

blāva āda

Atmirušo ādas šūnu veidošanās un produkti kļūst par lielāku problēmu, ja jūsu ķermenim nav bijis pietiekami daudz laika naktī, lai atjaunotos. Sudraba odere: Ādas eksfoliācija var atjaunot tās zudušo mirdzumu. Dermalogica Daily Microfoliant pulveris iedarbojas uz visiem ādas stāvokļiem, saglabājot sejas ādu gludu un gaišu. Ja ziniet, ka drīz jums būs traucēts miegs (tuvojas ceļošana, eksāmeni vai bērniņa piedzimšana), sagatavojiet ādu laicīgi, veicot Divkāršo attīrīšanu ar PreCleanse balzamu. Tas izkausēs make-up un piemaisījumus pirms miega un miega trūkuma laikā.

 

Sound Sleep Cocoon ir atjaunojošs gēla-krēms, kas pārveido ādu naktī, optimizējot ādas atjaunošanos nakts laikā.

Sound Sleep Cocoon