kāpēc man vajag tonizēt ādu?

Pēdējo gadu laikā, daudzas sievietes ir kļuvušas par skaistumkopšanas ekspertēm, lai izprastu daudzpakāpju, specializētu skaistumkopšanas rutīnu nepieciešamību. Bet tomēr ir viens solis, kas joprojām rada daudz tukšu skatienu uz skaistumkopšanas letes: toniki. Toniks ir būtisks, tomēr bieži aizmirsts produkts, ikdienas ādas kopšanas rutīnā.

KĀPĒC?

Pēc attīrīšanas, toniki palīdz jūsu ādai atgūt līdzsvaru. Ja jūs domājat par savu attīrīšanas līdzekli kā par šampūnu, kas neizbēgami viegli notīra matus, toniks ir kā kondicionieris jūsu ādai; līdzsvaro un maigi atjauno līdz ideālam līmenim.

KAD?

Toniki ir jālieto tūlīt pēc sejas ādas attīrīšanas, kā nākamais solis jūsu ikdienas rutīnā. Tas tiek izmantots pirms mērķtiecīgiem ādas kopšanas līdzekļiem, jo toniki ir īpaši izstrādāti, lai sagatavotu ādu, lai tā labāk uzņemtu jūsu ādas kopšanas līdzekļu sastāvdaļas.

KĀ?

Pēc attīrīšanas, izsmidzināt 3-4 pumpīšus uz sejas un kakla zonas, apejot acu zonu un, ar pirkstu galiņiem, maigi ievadīt ādā. Ideāls arī kā atsvadzinošs izsmidzinātājs virs make up.

Book and Tea - Skin Fitness Plan Flatlay