kāpēc eļļas sejas attīrītāji ir labākie make up noņemšanai

Vai esi aizdomājies, kāpēc pēc sejas attīrīšanas, make up pēdas joprojām paliek uz jūsu spilvendrānas? Tas tāpēc, ka jūsu āda nav ideāli attīrīta. Lai pirms gulētiešanas palīdzētu noņemt visu make up, jums sejas attīrīšana jāsāk ar eļļas attīrīšanas līdzekli.

kāpēc pirmajam solim sejas attīrīšanā jābūt uz eļļas bāzes?

Kā stāsta ķīmija, “līdzīgais, pievelk, līdzīgo”, kas nozīmē, izmantojot sākumā uz eļļas balstītu formulu, tiek dekonstruētas eļļā šķīstošas vielas, kā, make up, apkārtējās vides piesārņotāji, liekais sebums (eļļa) un atlikušie produkti, nodrošinot dziļāku attīrīšanu nekā jūsu parastais attīrīšanas līdzeklis, viens pats. Šo tehniku mēs saucam par Dermalogica Divkāršo Attīrīšanu.

Eļļas attīrīšanas produkta lietošana pirms regulārā attīrītāja palīdz:

  • Uzmanīgi izšķīdina un noņem uzkrājušos atlikumus un make up.
  • Izlīdzina, nomierina un baro ādu, neaizsprostojot poras.
  • Ļauj jūsu regulārajam attīrītājam un pārējiem ādas kopšanas produktiem efektīvāk iedarboties.
  • Pēc ilgas, garas dienas ar make up, jūs vēlaties būt pārliecināta/-s, ka, pirms gulētiešanas, esat to rūpīgi nomazgājis. Jūs ne tikai saglabāsiet baltās spilvendrānas tīras no traipiem, jūs palīdzēsiet nakts laikā, serumiem un nakts krēmiem, labāk iekļūt jūsu ādā.
PreCleanse Balm and HydraBlur Primer in Makeup Setting

Jūs nelietojat make up? Jums joprojām būs nepieciešams eļļas attīrīšanas līdzeklis, lai noņemtu SPF un ikdienas piesārņotājus no jūsu sejas ādas.

Kad runa ir par skaistā make up noņemšanu no sejas ādas, eļļas attīrīšanas līdzeklis būs jūsu labākais draugs. Tas palīdzēs izvairīties no ādas bojājumiem pie ādas berzēšanas. Eļļas bāzes attīrīšanas līdzekļi kā, PreCleanse un PreCleanse Balm maigi izkausēs apkārtējās vides piemaisījumus, un papildus tam:

✓ skropstu tušu (pat ūdensnecaurlaidīgo!)

✓ biezu grimu

✓ fizisko sauļošanās aizsargkrēmu atlikumus

✓ lūpu krāsu

✓ pieaudzētās un mākslīgās skropstas

 

kāda ir atšķirība starp mūsu eļļas attīrīšanas līdzekļiem?

PreCleanse ir viegla eļļa, kas ideāli piemērota normālai/taukainai ādai, savukārt PreCleanse Balm ir bagātīgs balzams-eļļa, ideāli piemērots normālai/sausai ādai. PreCleanse balzams nāk kopā ar divpusēju tīrīšanas cimdiņu, kas nodrošina maigu pīlingu.