3 galvenie ieguvumi ādai, ko nodrošina Vitamīns C

Gaišina, nostiprina un aizsargā.

Vitamīns C ir viens no spēcīgākajiem pieejamajiem antioksidantiem.

BioLumin-C produktos tiek izmantotas īpaši stabilas sastāvdaļas, lai sniegtu maksimālu labumu ādai.

Šeit ir iedalījums tam, ko vitamīna C dienas deva var darīt jūsu ādai!

HyperFocal

gaišina

Laika gaitā, iekšējie (dabiskie) un ārējie (vides) faktori izraisa struktūras izmaiņas ādā, izraisot nevienmērīgu pigmentāciju. Sākot ar ultravioletā starojuma izraisītajiem “vecuma plankumiem” līdz hiperpigmentācijai, iegūtai pēc ādas iekaisuma, vitamīns C palīdz apturēt nevienmērīgas pigmentācijas cēloņus, lai efektīvi atdzīvinātu ādu.

savelk

Vēl viens būtisks vitamīna C ieguvums ir tas, ka tas atjauno ādas virsmu. Tas veicina tādu vielu ražošanu, kuras saglabā ādu tvirtu, palīdzot samazināt smalko līniju un grumbu parādīšanos.

tvirtums

Tieši šeit tiek izmantotas vitamīna C antioksidanta īpašības. Vitamīns C palīdz neitralizēt oksidatīvā stresa un brīvo radikāļu iedarbību, neitralizējot kaitīgās molekulas. Un aizraujošākā daļa – jaunākie pētījumi parāda, ka vitamīns C faktiski uzlabo jūsu ādas dabisko aizsardzības sistēmu, palīdzot tai pasargāt sevi no oksidatīvā stresa.

Ir tikai viens brīdinājums. Lai vitamīns C patiešām palīdzētu gaišināt, padarītu tvirtāku un aizsargātu ādu, tam ir jāiekļūst ādā – un daudzās receptēs ir nestabilas sastāvdaļas, kuras zaudē iedarbību, pirms tās pat pieskaras jūsu ādai. Lai iegūtu maksimālu labumu no vitamīna C seruma, izvēlieties to ar stabilām sastāvdaļām, kuras var nokļūt tur, kur ādai tas visvairāk nepieciešams. (Mūsu izvēle? Ļoti stabils un biopieejams BioLumin-C acu serums un BioLumin-C serums!)