6 padomi ādai, vasaras laikā

sun in sand

Gatavojoties parādīt vairāk ādas, esi gatavs stāties pretī saules stariem, izmantojot mūsu 6 labākos padomus ādai, vasaras laikā!

1. Eksfoliē, lai iegūtu tīrāku un gludāku ādu

Ko tas nozīmē: Eksfoliācija noņem atmirušas, blāvas ādas šūnas atlikumus, lai novērstu sastrēgumus un uzlabotu mitrināšanu, ko nodrošina toniki un krēmi.

Kad: Veikt no rītiem, pirms tonika, krēma, SPF un make-up uzklāšanas. Padoms: dekoratīvā kosmētika ilgāk turēsies uz eksfoliētas ādas!

Neaizmirsti: Pēc eksfoliācijas, turpini ar mitrinošu ķermeņa krēmu, lai saglabātu mitrumu, un vienmēr pasargā, tikko attīrītu ādu, ar SPF (kā to iesaka FDA).

Rekomendējam: Daily Microfoliant®Skin Smoothing Cream.

2. Mitrini ādu

Kā: Palielini mitrināšanas līmeni ar intensīvām maskām, kas ir piemērotas lietošanai vienu līdz divas reizes nedēļā. Boosteri ir lieliski piemēroti, un tie vislabāk darbojas, ja tiek uzklāti zem krēma. Toniki ir atsvaidzinoši līdzekļi pirms krēma lietošanas, kas darbojas, lai izlīdzinātu ādas porainību.

Padoms: atsvaidzini ādu ar izsmidzināmu toniku pie sava galda, automašīnā, sporta zālē, lidmašīnā!

Rekomendējam: Antioxidant HydraMistSkin Hydrating BoosterSkin Hydrating Masque.

 

 

creme on hand

3. Sadraudzējies ar H2O

Kāpēc: Augsta temperatūra un vairāk laika ārpus telpām izraisa iekšēju dehidratāciju, kas var izraisīt galvassāpes!

Ko jūs varat darīt: Astoņas glāzes vienkārša, filtrēta ūdens, katru dienu, palīdz uzturēt ķermeņa un ādas kritisko mitruma līdzsvaru, un palīdz veikt detoksikāciju. Padoms: ja jūs dzerat dzērienus ar kofeīnu, jums nepieciešams trīskāršot dzeramā ūdens daudzumu!

Rekomendējam: Vienkāršs un tīrs ūdens!

4. Ja rodas šaubas, uzklāj (un vēlreiz uzklāj!)

Kāpēc: Nepietiek tikai ar sauļošanās līdzekļa uzklāšanu: tas jāuzklāj pietiekami daudz un bieži. Pētījumi liecina, ka vairums cilvēku lieto nepietiekamu daudzumu aizsardzības, kā vajadzētu.

Cik: Tējkarote sejai. Ķermenim apmēram tikpat, cik piepildīt degvīna glāzīti.

Cik bieži: Atkārtoti uzklāt ik pēc divām stundām. Padoms: cik vien iespējams, neuzturies saulē pusdienlaikā.

Bonuss: Mūsdienu sarežģītās formulas un tehnoloģijas ļauj jums izvēlēties saules aizsardzību, kas darbojas atbilstoši jūsu ādas stāvoklim. Tas nozīmē, ka jūs varat izvēlēties formulas, kas nesatur eļļu, matējošas formulas, papildus mīkstinošas formulas sausai ādai vai ķīmiskas vielas nesaturošas formulas sensibilizētai, reaktīvai ādai.

Rekomendējam: Solar Defence Booster SPF50, Prisma Protect SPF30,

creme on cheek

5. Nomierini saulē pakļautu ādu

Kas: Aizmirsi sauļošanās līdzekli, nepietiekami uzklāji, vai pieķēri saulīti.

Kas notiks tālāk: Diemžēl, kaitējums ir nodarīts, taču jums nav jācieš no sāpēm! Nomierinošie, botāniski līdzekļi un atvēsinošā želeja var palīdzēt novērst lobīšanos un mazināt apsārtumu un iekaisumu.

Kā: Uz saulē pakļautas ādas, bagātīgi uzklāt atvēsinošu balzamu, ieteicams uzreiz, tiklīdz parādījies rozā mirdzums.

Novērst: Viens pūslīša saules apdegums divkāršo melanomas risku – atceries katru gadu pārbaudīt ādu un reizi mēnesī veikt pašpārbaudi, lai atklātu agrīnas brīdinājuma pazīmes par karcinomām un ļaundabīgu melanomu.

 

6. Atjauno un ārstē saules bojājumus

Kas izraisa ādas bojājumus: UV gaisma izraisa fotonovecošanos, kas parādās brūnu plankumu, rupjas ādas un grumbu veidā neatkarīgi no tā, vai esi apdedzinājis ādu vai nē. Kad saules gaisma nonāk saskarē ar ādu, rodas bojājumu kaskāde (ieskaitot barjeras lipīdu noņemšanu), kas izraisa iekaisumu, reaktīvo skābekļa molekulu veidošanos, kas ietekmē veselu šūnu augšanu.

Ko darīt: Iedegums var būt populārs vasaras izskats, bet tas norāda uz bojājumiem. Izmantojiet sastāvdaļas, kas cīnās ar ādas novecošanos, lai palīdzētu novērst iespējamo kaitējumu un vēl vairāk, aizsargātu to no fotonovecošanās.

Rekomendējam: MultiVitamin Power Recovery® Masque

HyperFocal