kāpēc ādai ar izsitumiem ir nepieciešama aizsardzība

Kāpēc SPF aizsardzība ir nepieciešama izsitumiem un taukainai ādai.

Iedarbība uz sauli, piesārņojums, make-up un dehidratācija – tas viss var pasliktināt izsitumu parādīšanos, taukainu ādu un aknes rētas.

Lūk kāpēc:

 

 

5 veidi, lai novērstu melnās “galviņas”

Neapstrādātas melnās galviņas var kļūt par izsitumiem, tāpēc, ievēro šos padomus un saglabā poras tīras:

 

Dermalogica products in makeup bag

UV Stari:

UV starojums dehidrē ādu, liekot tai pārmērīgi ražot eļļu – līdz ar to āda kļūst vēl taukaināka. Saules UVB stari izraisa saules apdegumu un lobīšanos, kas rada liekās atmirušās ādas šūnas. Sebuma pārpalikums un atmirušās ādas šūnas ir divi galvenie faktori, kas veicina akni. Kopā tie aizsērē folikulus (poras), palielinot izsitumus.

Ja jums ir rētas pēc aknes, UV stari var padarīt tās tumšākas un pamanāmākas, jo rētaudi ir ļoti jutīgi pret saules gaismu. Tumšāka krāsa ir ādas veids, kā pasargāt sevi no turpmākiem bojājumiem.

Piesārņojums:

Gaisa piesārņojums izraisa ādas dehidratāciju un liekā sebuma ražošanu, kā arī iekaisumu, kas pasliktina esošo pūtīšu izskatu. Pētījumi rāda, ka taukaina āda un akne palielinās līdz ar piesārņojumu, un piesārņojuma ietekme var būt vēl sliktāka, ja tiek pakļauta UV iedarbībai.1, 2

Poras aizsprostojošs make-up:

Ejot gulēt ar make-up vai uzklājot make-up virs iepriekšējās dienas make-up, tas veicina akni, kas veidojas nēsājot make-up. Indikatora pazīmes, kas liecina par akni no make-up, ietver daudzus sīkus izcilnīšus (baltas galviņas) uz vaigiem, zoda, lūpām vai pieres.

Dehidratācija:

Lai palīdzētu aizsargāt ādu no visa iepriekšminētā, katru dienu uzklāj matējošu SPF krēmu, piemēram, Clearing Defense SPF30. Tas nodrošina ilgstošu, matējošu sajūtu, vienlaikus novēršot dehidratāciju, ko izraisa apkārtējā vide, un novērš poru aizsprostošanu, ko var izraisīt eļļas bāzes make-up. Labākais ir tas, ka viegli nomazgājas ar Dermalogica Divkāršo Attīrīšanu, saglabājot poras tīras. Neaizmirsti regulāri attīrīt ādu un mitrināt, lai mazinātu lieko sebumu un akni.